Mehmet Hakan DEMİR
Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı

1969 yılında Malatya’da doğmuşum. İlk ve ortaokulları Malatya’da, liseyi Kastamonu Abdurrahmanpaşa Lisesinde 1986 yılında bitirdim. Aynı yıl girdiğim İ.T.Ü. Sakarya Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1991 yılında iyi derece ile mezun oldum. 1993 yılına kadar Adana-Gaziantep otoban inşaatında altyapı drenaj işleri kontrol mühendisi olarak çalıştım. 1993 yılı Nisan ayında Bartın Belediyesinin açmış olduğu sınavı kazanarak inşaat mühendisi olarak 1997 yılı Haziran ayına kadar Fen İşleri Müdürlüğü ve İmar İşleri Müdürlüğünde görev yaptım. Bu arada 239. Kısa dönem olarak askerliğimi Jandarma İstihkam İnşaat Komutanlığı emrinde İzmir Yenifoça Jandarma Komando Alayı lojman inşaatlarında tamamladım. 1997 yılında naklen atama olarak tayin olduğum Köy Hizmetleri İl Müdürlüğü Yol Şube Müdürlüğünde ilçe kontrollüğü, yol yapım, sanat yapıları vd. işlerde 2004 yılına kadar kontrol mühendisi olarak, 2006 yılına kadar ise Yol Şube Müdürü olarak görev yaptım. Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğünün kapatılmasından sonra oluşturulan Malatya İl Özel İdaresinde 2006-2008 yılları ile 2010-2011 yılları arasında İçmesuları ve Kanalizasyon Şube Müdürlüğünde içmesuyu işleri kontrol mühendisi olarak çalıştım. Özel İdarenin kapatıldığı 2014 yılına kadar olan diğer yıllarda ise yine Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü olarak görev yaptım. 2014 yılı Mart ayında yapılan yerel seçimler sonrası Malatya Büyükşehir Belediyesinin kurulması ile oluşturulan Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığına bağlı İlçeler Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürü olarak görev yaptım. 28.08.2021 tarihi itibariyle Sayın Başkanın takdirleri ile Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı olarak atandım. Evli ve iki erkek çocuk babasıyım.

AYKOME Şube Müdürlüğü

Doğan İNCE
AYKOME Şube Müdürü

Doğan İNCE 1989 yılında Malatya’ da doğdu. İlköğretimini Fırat İlköğretim Okulu’nda, orta öğretimini Fırat Ortaokulunda ve lise öğretimini Malatya Lisesi’nde tamamladı. 2007 yılında Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimine başladı. Öğrencilik yıllarında Mühendislik hesap ve tasarımı ile ilgili programların gerekli kurs ve eğitimlerini tamamlayarak başarılı bir şekilde kullanmaya başladı. 2011 yılında İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. Mezun olduğu gün büro stajını tamamladığı Karaaslanlar Müh. Mim. firmasında Proje ve Şantiye Mühendisi göreviyle işe başladı ve pek çok projede görev aldı. Aynı yıllarda çeşitli Şantiye Şefliği görevlerini de yürüttükten sonra 2013 yılında Batualp yapı denetimi firmasında Saha Kontrol Mühendisi olarak 3 yıl kadar çalıştı. 2014 Yılında İş Güvenliği Uzmanlığı sınavı kazanarak C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı oldu. 2016 yılında Malatya Büyükşehir Belediyesinde Fen İşleri Daire Başkanlığında Kontrol Mühendisi olarak görev yapmaya başladı. İki yıl kadar çeşitli projelerde kontrollük yaptı. 2018 yılında Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesine bağlı Yol Etüt ve Kontrol Şube Müdürlüğünde görevine devam etti. İlimiz genelinde birçok yol açma ve yol genişletme faaliyetlerinde görev aldı. Aralık 2021’ de Aykome Şube Müdürü olarak görevlendirilmiş olup bu göreve devam etmektedir. Askerlik görevini yapmış, İngilizce bilmekte ve yüksek lisans eğitimi devam etmektedir.

Doğan İNCE evli ve bir çocuk babasıdır.

 

İlçeler Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğü

Şahin SALKAYA
İlçeler Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürü

1975 yılında Sivas Divriği Avşarcık Köyünde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara tamamladı. 1992 yılında İzmir Dokuzeylül Üniversitesi Denizli Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başladı. 1997 yılında aynı bölümden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu.

2002-2005 yılları arasında Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü Hakkari Köy Hizmetleri İl Müdürlüğünde İçmesuyu proje ve kontrollük hizmeti, Sulama ve Toprak Şube Müdürlüğünde Küçüksu projeleri ve kontrollük hizmetleri, Köprü projesi, yol projeleri ve kontrollükleri ile Etüt ve Proje Şube Müdürlüğü ve İl Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.


2005-2014 yılları arasında Malatya İl Özel İdaresi  Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünde, Asfalt Yapım işleri, Köprü ve Sanat Yapıları proje ve kontrollüğü işleri ile İhale ve satın alma komisyonları görevlerinde bulunmuştur.


2014-2021 yılları arasında  Malatya Büyükşehir  Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı  İlçeler Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürlüğünde görev yapmıştır.

Aralık 2021’den itibaren İlçeler Yol Yapım ve Bakım Şube Müdürü olarak görevlendirilmiş olup halen bu göreve devam etmektedir.
Şahin SALKAYA, evli ve iki çocuk babasıdır.

Yol Etüd ve Kontrol Şube Müdürlüğü

Hasan Çağlar BOYRAZ
Yol Etüd ve Kontrol Şube Müdürü V.

Yol Yapım ve Asfalt Şube Müdürlüğü

Ahmet Serhat BAYHAN
Yol Yapım ve Asfalt Şube Müdürü

1966 Yılında Malatya Merkezde doğdu. İlkokulu Malatya Merkez Gazi İlkokulu’nda, Ortaokulu Malatya Merkez Atatürk Ortaokulunda, liseyi Merkez Malatya Lisesinde tamamladı.1990 Yılında Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliğinden mezun oldu.

  1991-1993 Yıllarında Malatya Turgut Özal Tıp Merkezi İnşaatında Kontrol Müşaviri olarak görev yaptı.1994 yılında kısa dönem askerlik görevini yaptıktan sonra 1995-2001 Yılları arasında Yapı Malzemeleri ve İç tasarım konusunda serbest çalıştıktan sonra 2001-2004 Yılları arasında İnönü Üniversitesi Alt Yapı İnşaatında Şantiye şefi olarak görev yaptı. 2004-2006 Yılları arasında Yine İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi İnşaatı ve Mühendislik Fakültesi İnşaatlarında Şantiye şefi olarak görev yaptıktan sonra İnönü Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksek Okulu İnşaatında Proje Müdürlüğü yapmıştır. 2009 Yılında Malatya Belediyesi İmar Müdürlüğünde ve Fen İşleri Müdürlüğünde çalıştıktan sonra 2013-2017 Yılları arasında Malatya Büyükşehir Belediyesinde Yol yapım ve Asfalt Şube Müdürlüğü yaptı. 2018-2019 yıllarında RÖNESANS HOLDİNG’de   Teknik Müdür olarak görev yaptı. 2019 Yılından itibaren tekrar Malatya Büyükşehir Belediyesinde Yol yapım ve Asfalt Şube Müdürlüğünde görevine devam etmektedir. Türkiye Belediyeler Birliği tarafından yürütülen BELEDİYE AKADEMİSİNDE ‘de        8 adet mevzuatlarla ve yönetimlerle ilgili çeşitli eğitim programlarına ve ayrıca Türk Standartları Enstitüsü tarafından düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Temel eğitim programını katılmıştır.

Ahmet Serhat BAYHAN evli ve 2 çocuk babasıdır.  

Merkez Yol Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü

Fuat GÖZENELİ
Merkez Yol Bakım ve Onarım Şube Müdürü

1962 yılında Malatya’nın Battalgazi (Eskimalatya) ilçesinde doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Eskimalatya da tamamladım.

         1984 yılında Eskimalatya belediyesinde muhasebe memuru olarak göreve başladım.1989 yılı muhasebe müdürlüğümü vekaleten, 1994 yılında asaleten atamam yapılıp 2004 yılına kadar muhasebe müdürü olarak görev yaptım. 2004 – 2014 yılları arası Battalgazi belediyesi genel koordinatör olarak çalışmaya devam ettim. Büyük şehir olmakla birlikte 2014 – 2019 tarih arası Merkez ilçe Battalgazi belediyesi fen işleri müdürü olarak görev alıp 2019 yılı itibariyle ekmekli oldum. 2019- 2020 yılı arası Malatya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesisler genel müdürü olarak görev yaptım. 2020 yılı itibariyle tekrar devlet memurluğuna atanarak halen Büyükşehir Belediyesi Merkez Yol Bakım ve Onarım Şube Müdürü Olarak devam etmekteyim.

         Evli ve 3 çocuk babası olup orta derece İngilizce bilmekteyim.