Adem Bedir ERGÜL
Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Dairesi Başkanı V.

          1982 yılında Battalgazi ilçesinde doğan Adem Bedir ERGÜL ilk öğrenimini Mustafa Necati İlkokulunda orta ve lise öğrenimini Malatya İmam Hatip Lisesinde ’sinde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Lisans bölümünü bitirdi.

          2010 yılında Esenlik Bünyesinde iş hayatına başladıktan sonra yine Esenlikte çeşitli görevlerde bulundu.2014 yılında Yeşilyurt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü olarak çalışmaya başladı.2018 yılında Malatya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı olarak atandı.2019 yılında Toplu Ulaşım ve Terminaller Şube Müdürlüğü yaptı. Halen Sağlık ve Sosyal İşler Daire Başkanlığını yürütmektedir.                                                                                

         Yurt içi ve yurt dışında yöneticilik ve iletişim seminerleri ve programlara katıldı.

          Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Engelliler ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Seyit Soner YILMAZ

Engelliler ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü

Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü

Hilal YILDIRIM

Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü V.

1981 yılında Doğanşehir Polat’ta doğan Hilal YILDIRIM ilk ve ortaokul eğitimini Doğanşehir Polat’ta liseyi Malatya Sağlık Meslek Lisesinde, Yükseköğrenimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve İşletme Fakültesinde tamamladı. 

2004 yılında Çorumda Ebe/Hemşire olarak memuriyetine başladıktan sonra 2005-2009 yılları arasında Erzincan Kemaliye’de görev yaptı. 2009 yılında Malatya Belediyesine geçiş yaparak 2 yıl Hemşirelik görevinin yanı sıra idari personel olarak, 2011- 2014 yılları arasında ise Sağlık ve Sosyal Yardımlar Şube Müdürlüğünde Gerçekleştirme Görevlisi olarak görev yaptı.

2014 yılında Malatya’nın Büyükşehir Belediyesi olmasıyla birlikte 2014-2021 yılları arasında Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Yönetici Asistanı olarak görev yaptı.16.01.2021 tarihinde Kadın Aile Gençlik ve Spor Hizmetleri Şube Müdürü olarak atanmış olup aynı zamanda Malatya Büyükşehir Belediye Spor Kulübünde As Başkan olarak görev yapan Hilal YILDIRIM evli ve 2 çocuk annesidir.

Mezarlıklar Şube Müdürlüğü

Osman GÖNÜLTAŞ

Mezarlıklar Şube Müdürü

        1977 Yılında Malatya Akçadağ İlçesi Fatih Mahallesinde doğan Osman Gönültaş İlk Öğretimini Sivas’ın Gürün ilçesinde Ortaokul il Liseyi Malatya Hacı Ahmet Akıncı Lisesinde ve Yüksek Öğrenimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünde tamamladı.

        2002 yılında Türk Silahlı Kuvvetlerinde Uzman Çavuş olarak memuriyete başladı.2009 yılında Türk Silahlı Kuvvetlerden ayrılarak 2010 yılında İstanbul Avcılar belediyesinde Bilgisayar işletmeni olarak göreve başladı. 2011 yılında Malatya belediyesine naklen atandı. Malatya Büyükşehir Belediyesinde sırasıyla Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde Kira ve Hisse Satışlar birim Şefliği, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğünde, Maski Genel Müdürlüğü Abone İşleri Daire Başkanlığında Abone Tahakkuk ve Sayaç Ayar şefliği, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Çevre Müdürlüğünde denetim amirliği, Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığında denetim sorumlusu ve 2020 Haziran ayından itibaren Sağlık ve Sosyal İşler Dire Başkanlığında Mezarlıklar Şube Müdürü Olarak görevlendirilmiş olup halen bu görevi yürütmekte.

Osman GÖNÜLTAŞ evli ve üç çocuk babasıdır.

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü

Ahmet KAYRAK

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Şube Müdürü

İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü

Ahmet ÜNVER

İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü

1971 yılında Malatya Battalgazi İlçesi Fırıncı Köyünde doğdu. İlk öğrenimini doğduğu köyde, Ortaöğrenimini Malatya İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Yüksek Öğrenimini 1995 yılında  İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı. Aynı Üniversitede Sosyal Bilimler Enstitüsünde  Kamu Yönetimi Anabilim Dalında Master (Tezli Yüksek Lisans) yaptı. 1998 yılında Malatya Belediyesinde göreve başladı. Belediyede İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Fuarcılık ve Kültür A.Ş Genel Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Hala İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü

Mustafa TÜNAY

Muhtarlık İşleri Şube Müdürü

            10.03.1973 tarihinde Malatya ili Battalgazi ilçesinde doğdum. İlkokulu Kemer Köprü Köyü İlkokulu, Ortaokul ve lise eğitimimi Eski Malatya lisesinde tamamladıktan sonra, üniversite eğitimimi Ege Üniversitesi ziraat fakültesinde ( 1995 yılında) tamamladım.

            12.11.1998 yılında Malatya Belediyesi personel müdürlüğünde göreve başladım. 2000-2004 yılları arasında; Zabıta müdürlüğünde gıda kontrolü ve denetimi görevini yaptıktan sonra. 2004-2009 yılları arasında Ruhsat Denetim ve iktisat Müdür Yardımcılığı, 2009-2017 yılları arasında Ruhsat ve Denetim Müdürü, 2017-2019 tarihleri arasında Ruhsat Denetim ve Hafriyat şube Müdürü olarak çalıştım. Haziran 2019 yılında Muhtarlık Şube Müdürlüğüne atamış olup halen bu görevi yürütmekteyim.Evli ve 3 çocuk babasıyım