ESENLİK GELENEKSEL HEDİYE ÇEKİLİŞİ 18 OCAK’TA

Tarih:

Ocak 16, 2020 - Ağustos 18, 2020
E-Mail
thegov@gmail.com

Esenlik Süper Marketlerin düzenlediği geleneksel hediye kampanyasında 3 adet otomobil ve 154 hediye, çekilişle sahiplerini bulacak.

Esenlik Süper Markerlerin her yıl düzenlediği geleneksel kampanyada 3 adet otomobil ve 154 hediye 18 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan programla sahiplerini bulacak.

Ünlü: Nerede Kalmıştık kampanyamız 3 ay sürdü

3 Ekim’de başlayan kampanyanın 31 Aralık’ta bittiğini belirten ESENLİK Genel Müdürü Ata Ünlü; “Geleneksel bir hale gelen “Nerede Kalmıştık” kampanyası 3 ay sürdü. Marketlerimizden 88 TL alışveriş yapan hemşerilerimiz kampanyamıza katıldı. Ayrıca, Biz ESENLİK olarak, kaliteli ve uygun fiyatlar ile hizmet sunarken burada elde ediğimiz Kârı da Malatyalılar ile bölüşüyoruz. ESENLİK, sunduğu hizmet ve “Bir gün değil her gün indirim” sloganıyla rekabet sektöründe öncü olarak yine Malatya halkının kazanmasına vesile olmuştur. Halkımızın esenliğe göstermiş olduğu ilgi ve teveccüh sayesinde 240 bine yakın yüksek bir katılım gerçekleşti” dedi.

Ünlü, “Kampanyanın son ayağı olan çekilişimizi 18 Ocak Cumartesi günü, saat 10:00’da Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda gerçekleştireceğiz, yapacağımız çekiliş programına tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” şeklinde konuştu.