MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ ORGANLARI (2021-2022)

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ ORGANLARI (2021-2022)

Birim Adı

S.No

Seçilen Üyenin Adı, Soyadı

Partisi

Seçildiği

Tarih

Meclis Başkan Vekilleri

1

Selim PİLTEN (Meclis 1.Başkan V.)

Ak Parti

14.04.2021

2

Vahap ERDEM (Meclis 2.Başkan V.) 

Ak Parti

14.04.2021

Meclis Kâtipleri

1

Özlem PELİTOĞLU (Asıl)

Ak Parti

14.04.2021

2

İbrahim AYDOĞAN (Asıl)

Ak Parti

14.04.2021

3

Mahmut ÖZBAYSAR (Yedek) 

Ak Parti

14.04.2021

4

Habip Ahmet ŞAHİN (Yedek) 

Ak Parti

14.04.2021

Encümen Üyeleri

1

Mehmet ÇOLAK

Ak Parti

14.04.2021

2

Hasan DEMEZ

Ak Parti

14.04.2021

3

Zafer KIRÇUVAL

Ak Parti

14.04.2021

4

İbrahim AYDOĞAN

Ak Parti

14.04.2021

5

Özlem PELİTOĞLU

Ak Parti

14.04.2021

“İmar ve Bayındırlık

Komisyonu

 

1

Nevzat ASLAN

Ak Parti

14.04.2021

2

Süleyman BAYRAM

Ak Parti

14.04.2021

3

Vahap ERDEM

Ak Parti

14.04.2021

4

Selim PİLTEN

Ak Parti

14.04.2021

5

Habib Ahmet ŞAHİN

Ak Parti

14.04.2021

6

Mustafa Umut YALÇIN

Ak Parti

14.04.2021

7

Günnur TABEL

CHP

14.04.2021

Plan ve Bütçe Komisyonu

1

Özlem PELİTOĞLU

Ak Parti

14.04.2021

2

Mustafa Umut YALÇIN

Ak Parti

14.04.2021

3

İbrahim AYDOĞAN

Ak Parti

14.04.2021

4

Mahmut ÖZBAYSAR

Ak Parti

14.04.2021

5

Murat ALABAŞ

Ak Parti

14.04.2021

6

Hasan DEMEZ

Ak Parti

14.04.2021

7

Emin KILIÇASLAN

CHP

14.04.2021

Çevre ve Sağlık Komisyonu

1

Kadircan ESEN

Ak Parti

14.04.2021

2

Hasan KAPLAN

Ak Parti

14.04.2021

3

Lütfu GÜLTEKİN

BBP

14.04.2021

4

Hasan KARAKAŞ

Ak Parti

14.04.2021

5

Hulusi KAYA

Ak Parti

14.04.2021

6

Mehmet Mustafa EVİN

Ak Parti

14.04.2021

7

Murat İNAN

CHP

14.04.2021

8

Hasan YILMAZ

CHP

14.04.2021

Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu

1

Özlem PELİTOĞLU

Ak Parti

14.04.2021

2

Kemal DENİZ

Ak Parti

14.04.2021

3

Hulusi KAYA

Ak Parti

14.04.2021

4

Rüstem ÇATI

Ak Parti

14.04.2021

5

Hasan Hüseyin DOŞAR

Ak Parti

14.04.2021

6

Nedim ÇEKER

Ak Parti

14.04.2021

7

Kadir YOLDAŞ

Ak Parti

14.04.2021

8

Hasan AVŞAR

CHP

14.04.2021

Ulaşım Komisyonu

1

Zafer KIRÇUVAL

Ak Parti

14.04.2021

2

Süleyman BAYRAM

Ak Parti

14.04.2021

3

Bekir ŞEKER

Ak Parti

14.04.2021

4

Selim GÜLTEKİN

Ak Parti

14.04.2021

5

Turan ÇALIŞGAN

MHP

14.04.2021

6

Hüseyin AKŞAHİN

CHP

14.04.2021

7

Basri YILMAZ

CHP

14.04.2021

Hukuk İhtisas Komisyonu

1

Mustafa Umut YALÇIN

Ak Parti

14.04.2021

2

Vahap ERDEM

Ak Parti

14.04.2021

3

Selim PİLTEN

Ak Parti

14.04.2021

4

Hasan DEMEZ

Ak Parti

14.04.2021

5

Mehmet ÇOLAK

Ak Parti

14.04.2021

6

İbrahim Fehmi KÜTAN

CHP

14.04.2021

Denetim Komisyonu Üyeleri

1

Mahmut ÖZBAYSAR

Ak Parti

13.01.2021

2

Hasan DEMEZ

Ak Parti

13.01.2021

3

İbrahim AYDOĞAN

Ak Parti

13.01.2021

4

Selim GÜLTEKİN

Ak Parti

13.01.2021

5

Emin KILIÇASLAN

CHP

13.01.2021

 

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ ORGANLARI (2020-2021)

Birim Adı

S.No

Seçilen Üyenin Adı, Soyadı

Partisi

Seçildiği

Tarih

Meclis Başkan Vekilleri

1

Selim PİLTEN (Meclis 1.Başkan V.)

Ak Parti

15.04.2019

2

Murat ALABAŞ (Meclis 2.Başkan V.) 

Ak Parti

15.04.2019

Meclis Kâtipleri

1

Özlem PELİTOĞLU (Asıl)

Ak Parti

15.04.2019

2

İbrahim AYDOĞAN (Asıl)

Ak Parti

15.04.2019

3

Mahmut ÖZBAYSAR (Yedek) 

Ak Parti

15.04.2019

4

Durali ZELYURT (Yedek) 

Ak Parti

15.04.2019

Encümen Üyeleri

1

Mehmet ÇOLAK

Ak Parti

12.06.2020

2

Hasan DEMEZ

Ak Parti

12.06.2020

3

Zafer KIRÇUVAL

Ak Parti

12.06.2020

4

İbrahim AYDOĞAN

Ak Parti

12.06.2020

5

Özlem PELİTOĞLU

Ak Parti

12.06.2020

İmar ve Bayındırlık

Komisyonu

1

Nevzat ASLAN

Ak Parti

12.06.2020

2

Süleyman BAYRAM

Ak Parti

12.06.2020

3

Vahap ERDEM

Ak Parti

12.06.2020

4

Selim PİLTEN

Ak Parti

12.06.2020

5

Habib Ahmet ŞAHİN

Ak Parti

12.06.2020

6

Mustafa Umut YALÇIN

Ak Parti

12.06.2020

7

Günnur TABEL

CHP

12.06.2020

Plan ve Bütçe Komisyonu

1

Murat ALABAŞ

Ak Parti

12.06.2020

2

Mustafa Umut YALÇIN

Ak Parti

12.06.2020

3

Özlem PELİTOĞLU

Ak Parti

12.06.2020

4

İbrahim AYDOĞAN

Ak Parti

12.06.2020

5

Mahmut ÖZBAYSAR

Ak Parti

12.06.2020

6

Hasan DEMEZ

Ak Parti

12.06.2020

7

Emin KILIÇASLAN

CHP

12.06.2020

Çevre ve Sağlık Komisyonu

1

Kadircan ESEN

Ak Parti

12.06.2020

2

Mehmet ÇOLAK

Ak Parti

12.06.2020

3

Durali ZELYURT

Ak Parti

12.06.2020

4

Hasan KARAKAŞ

Ak Parti

12.06.2020

5

Hulusi KAYA

Ak Parti

12.06.2020

6

Mehmet Mustafa EVİN

Ak Parti

12.06.2020

7

Murat İNAN

CHP

12.06.2020

Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu

1

Özlem PELİTOĞLU

Ak Parti

12.06.2020

2

Kemal DENİZ

Ak Parti

12.06.2020

3

Hulusi KAYA

Ak Parti

12.06.2020

4

Rüstem ÇATI

Ak Parti

12.06.2020

5

Hasan Hüseyin DOŞAR

Ak Parti

12.06.2020

6

Nedim ÇEKER

Ak Parti

12.06.2020

7

Kadir YOLDAŞ

Ak Parti

12.06.2020

8

Hasan AVŞAR

CHP

12.06.2020

Ulaşım Komisyonu

1

Zafer KIRÇUVAL

Ak Parti

12.06.2020

2

Süleyman BAYRAM

Ak Parti

12.06.2020

3

Mehmet KORKMAZ

Ak Parti

12.06.2020

4

Selim GÜLTEKİN

Ak Parti

12.06.2020

5

Hüseyin AKŞAHİN

CHP

12.06.2020

6

Basri YILMAZ

CHP

12.06.2020

Hukuk İhtisas Komisyonu

1

Mustafa Umut YALÇIN

Ak Parti

12.06.2020

2

Vahap ERDEM

Ak Parti

12.06.2020

3

Selim PİLTEN

Ak Parti

12.06.2020

4

Hasan DEMEZ

Ak Parti

12.06.2020

5

Mehmet ÇOLAK

Ak Parti

12.06.2020

6

İbrahim Fehmi KÜTAN

CHP

12.06.2020

Denetim Komisyonu Üyeleri

1

Mahmut ÖZBAYSAR

Ak Parti

13.01.2021

2

Hasan DEMEZ

Ak Parti

13.01.2021

3

İbrahim AYDOĞAN

Ak Parti

13.01.2021

4

Selim GÜLTEKİN

Ak Parti

13.01.2021

5

Emin KILIÇASLAN

CHP

13.01.2021

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ ORGANLARI (2019-2020)

Birim Adı
S.No
Seçilen Üyenin Adı, Soyadı
Partisi
Seçildiği
Tarih
Meclis Başkan Vekilleri
1
Selim PİLTEN (Meclis 1.Başkan V.)
Ak Parti
15.04.2019
2
Murat ALABAŞ (Meclis 2.Başkan V.) 
Ak Parti
15.04.2019
Meclis Kâtipleri
1
Özlem PELİTOĞLU (Asıl)
Ak Parti
15.04.2019
2
İbrahim AYDOĞAN (Asıl)
Ak Parti
15.04.2019
3
Mahmut ÖZBAYSAR (Yedek) 
Ak Parti
15.04.2019
4
Durali ZELYURT (Yedek) 
Ak Parti
15.04.2019
Encümen Üyeleri
1
Murat ALABAŞ
Ak Parti
15.04.2019
2
Hasan DEMEZ
Ak Parti
15.04.2019
3
Mehmet ÇOLAK
Ak Parti
15.04.2019
4
Zafer KIRÇUVAL
Ak Parti
15.04.2019
5
İbrahim AYDOĞAN
Ak Parti
15.04.2019
İmar ve Bayındırlık
Komisyonu
1
Nevzat ASLAN
Ak Parti
15.04.2019
2
Süleyman BAYRAM
Ak Parti
15.04.2019
3
Vahap ERDEM
Ak Parti
15.04.2019
4
Selim PİLTEN
Ak Parti
15.04.2019
5
Habib Ahmet ŞAHİN
Ak Parti
15.04.2019
6
Mustafa Umut YALÇIN
Ak Parti
15.04.2019
7
Günnur TABEL
CHP
15.04.2019
Plan ve Bütçe Komisyonu
1
Murat ALABAŞ
Ak Parti
15.04.2019
2
Mustafa Umut YALÇIN
Ak Parti
15.04.2019
3
Özlem PELİTOĞLU
Ak Parti
15.04.2019
4
İbrahim AYDOĞAN
Ak Parti
15.04.2019
5
Mahmut ÖZBAYSAR
Ak Parti
15.04.2019
6
Hasan DEMEZ
Ak Parti
15.04.2019
7
Emin KILIÇASLAN
CHP
15.04.2019
Çevre ve Sağlık Komisyonu
1
Kadircan ESEN
Ak Parti
15.04.2019
2
Mehmet ÇOLAK
Ak Parti
15.04.2019
3
Durali ZELYURT
Ak Parti
15.04.2019
4
Hasan KARAKAŞ
Ak Parti
15.04.2019
5
Hulusi KAYA
Ak Parti
15.04.2019
6
Mehmet Mustafa EVİN
Ak Parti
15.04.2019
7
Murat İNAN
CHP
15.04.2019
Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu
1
Özlem PELİTOĞLU
Ak Parti
15.04.2019
2
Kemal DENİZ
Ak Parti
15.04.2019
3
Hulusi KAYA
Ak Parti
15.04.2019
4
Rüstem ÇATI
Ak Parti
15.04.2019
5
Hasan Hüseyin DOŞAR
Ak Parti
15.04.2019
6
Nedim ÇEKER
Ak Parti
15.04.2019
7
Kadir YOLDAŞ
Ak Parti
15.04.2019
8
Hasan AVŞAR
CHP
15.04.2019
Ulaşım Komisyonu
1
Zafer KIRÇUVAL
Ak Parti
15.04.2019
2
Süleyman BAYRAM
Ak Parti
15.04.2019
3
Mehmet KORKMAZ
Ak Parti
15.04.2019
4
Selim GÜLTEKİN
Ak Parti
15.04.2019
5
Hüseyin AKŞAHİN
CHP
15.04.2019
6
Basri YILMAZ
CHP
15.04.2019
Hukuk İhtisas Komisyonu
1
Mustafa Umut YALÇIN
Ak Parti
15.04.2019
2
Vahap ERDEM
Ak Parti
15.04.2019
3
Selim PİLTEN
Ak Parti
15.04.2019
4
Hasan DEMEZ
Ak Parti
15.04.2019
5
Mehmet ÇOLAK
Ak Parti
15.04.2019
6
İbrahim Fehmi KÜTAN
CHP
15.04.2019


BİRLİK MECLİS ÜYESİ OLARAK SEÇİLEN ÜYELER (2019-2024)

Birlik Adı
Sıra
No
Seçilen Üyenin Adı, Soyadı
Asıl/Yedek
İl / İlçe
Partisi
Tarihi Kentler Birliği Üyeleri
1
Selahattin GÜRKAN (Başkan)
(Doğal Üye)
Büyükşehir
Ak Parti
2
Hulusi KAYA
(Asıl)
Darende
Ak Parti
3
Nevzat ASLAN
(Asıl)
Battalgazi
Ak Parti
4
Hasan Karakaş
(Asıl)
Pütürge
Ak Parti
5
Selim GÜLTEKİN
(Yedek)
Yazıhan
Ak Parti
6
Rüstem ÇATI
(Yedek)
Doğanşehir
Ak Parti
Malatya Belediyeler Birliği Üyeleri
1
Selahattin GÜRKAN (Başkan)
(Doğal Üye)
Büyükşehir
Ak Parti
2
Zafer KIRÇUVAL
(Asıl)
Battalgazi
Ak Parti
3
Nedim ÇEKER
(Yedek)
Pütürge
Ak Parti
Türk Dünyası Belediyeler Birliği Üyeleri
1
Selahattin GÜRKAN (Başkan)
(Doğal Üye)
Büyükşehir
Ak Parti
2
Habip Ahmet ŞAHİN
(Asıl)
Yeşilyurt
Ak Parti
3
Murat ALABAŞ
(Asıl)
Yeşilyurt
Ak Parti
4
Vahap ERDEM
(Asıl)
Battalgazi
Ak Parti
5
Mustafa Umut YALÇIN
(Yedek)
Battalgazi
Ak Parti
6
Kemal DENİZ
(yedek)
Hekimhan
Ak Parti
Karakaya Baraj Gölü Kültür ve Turizm Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği
1
Selahattin GÜRKAN (Başkan)
(Doğal Üye)
Büyükşehir
Ak Parti
2
Mahmut ÖZBAYSAR
(Asıl)
Kale
Ak Parti
3
Hasan Hüseyin DOŞAR
(Asıl)
Doğanyol
Ak Parti
4
Vahap ERDEM
(Asıl)
Battalgazi
Ak Parti
5
Kadir YOLDAŞ
(Yedek)
Yazıhan
Ak Parti
6
İbrahim AYDOĞAN
(Yedek)
Yeşilyurt
Ak Parti
Türkiye Belediyeler Birliği Üyeleri
1
Selahattin GÜRKAN (Başkan)
(Doğal Üye)
Büyükşehir
Ak Parti
2
Osman GÜDER (Başkan)
(Doğal Üye)
Battalgazi
Ak Parti
3
Mehmet ÇINAR (Başkan)
(Doğal Üye)
Yeşilyurt
Ak Parti
4
Vahap KÜÇÜK (Başkan)
(Asıl)
Doğanşehir
Ak Parti
5
İsa ÖZKAN (Başkan)
(Asıl)
Darende
Ak Parti
6
Nevzat ÖZTÜRK (Başkan)
(Asıl)
Yazıhan
Ak Parti
7
Mikail SÜLÜK (Başkan)
(Asıl)
Pütürge
Ak Parti
8
Murat KOCA (Başkan)
(Asıl)
Kale
Ak Parti
9
Hasan DEMEZ (Üye)
(Asıl)
Battalgazi
Ak Parti
10
Hakan BAY (Başkan)
(Yedek)
Doğanyol
Ak Parti
11
Erhan CENGİZ (Başkan)
(Yedek)
Kuluncak
Ak Parti
12
Özlem PELİTOĞLU (Üye)
(Yedek)
Battalgazi
Ak Parti

HARİCİ KOMİSYONLARA ÜYE OLARAK SEÇİLENLER (2019-2024)

Komisyon Adı
Sıra
No
Seçilen Üyenin
Adı, Soyadı
Asıl/Yedek
İl / İlçe
Partisi
Gayrimenkul Rayiç Değer Tesbit Komisyonu Üyeleri
1
Nevzat ASLAN
Asıl
Battalgazi
Ak Parti
2
Hasan DEMEZ
Yedek
Battalgazi
Ak Parti
3
Vahap ERDEM
Yedek
Battalgazi
Ak Parti

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ ORGANLARI (2018-2019)

Meclis Organın Adı
Sıra
No
Seçilen Üyenin Adı, Soyadı
Seçildiği Tarih
Partisi
Meclis Başkan Vekilleri
1
Hasan GÖĞÜS (Meclis 1.Başkan V.)
15.04.2016
Ak Parti
2
Şahin ÖZER (Meclis 2.Başkan V.)
Ak Parti
Meclis Kâtipleri
1
Şahin DOĞAN (Hilal ACI-15.04.2016)
09.05.2018
Ak Parti
2
Mehmet Reşat GÜZEL
15.04.2016
Ak Parti
3
Meltem KAVUK (Yedek)
Ak Parti
4
Metin MANDAL (Yedek)
Ak Parti
Encümen Üyeleri
1
Hasan GÖĞÜS
11.04.2018
Ak Parti
2
Ramazan ÖZCAN
Ak Parti
3
Nurettin KARAASLAN 
Ak Parti
4
Mehmet KARAMAN
Ak Parti
5
Metin MANDAL
Ak Parti
İmar ve Bayındırlık
Komisyonu
1
Aziz GÖRGEÇ
11.04.2018
Ak Parti
2
Metin MANDAL
Ak Parti
3
Meltem KAVUK
Ak Parti
4
Ramazan YAKICI (Mehmet ÇINAR-11.04.2018)
15.05.2018
Ak Parti
5
Şahin ÖZER
Ak Parti
Plan ve Bütçe Komisyonu
1
Şefik ŞENGÜN
11.04.2018
Ak Parti
2
Aziz GÖRGEÇ
Ak Parti
3
Mehmet Metin BÖLÜKBAŞI
Ak Parti
4
Rüstem ÇATI
Ak Parti
5
İrfan PİŞGİN
Ak Parti
6
Nebi YİĞİT
Ak Parti
7
Mehmet Reşat GÜZEL
Ak Parti
8
Hurşit KUŞCU
CHP
Çevre ve Sağlık Komisyonu
1
Mehmet BAYSAR
11.04.2018
Ak Parti
2
Fetahmet BAY
Ak Parti
3
Memet ASLAN
Ak Parti
4
Selim GÜLTEKİN
Ak Parti
5
İrfan PİŞGİN
Ak Parti
6
Erdal ÜSTÜN
CHP
7
Emin KILIÇASLAN
CHP
Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu
1
Cumali DOĞAN
11.04.2018
Ak Parti
2
Murat DOĞAN
Ak Parti
3
Hakan ÇİFTÇİOĞLU
Ak Parti
4
Mehmet BAYSAR
Ak Parti
5
Kadir YOLDAŞ 
Ak Parti
6
Necmettin ÖZCAN
Ak Parti
7
Erdal ÜSTÜN
CHP
8
Emin KILIÇASLAN
CHP
9
Hüseyin AKKAYA
CHP
Ulaşım Komisyonu
1
İlhami MENGİ
11.04.2018
Ak Parti
2
Sebahattin ATEŞ
Ak Parti
3
Mustafa GÜLHAŞ
Ak Parti
4
Hüseyin AKKAYA
CHP
5
Emin KILIÇASLAN
 
CHP
Hukuk İhtisas Komisyonu
1
Ramazan YAKICI (Ramazan ACAR-11.04.2018)
09.05.2018
Ak Parti
2
Aziz GÖRGEÇ
11.04.2018
Ak Parti
3
Hasan GÖĞÜS
Ak Parti
4
Şefik ŞENGÜN
Ak Parti
5
Mehmet Reşat GÜZEL
Ak Parti
6
Günnur TABEL
CHP
Denetim Komisyonu Üyeleri
1
Fetahmet BAY
10.01.2018
Ak Parti
2
İlhami MENGİ
Ak Parti
3
Nurettin KARAASLAN
Ak Parti
4
Metin MANDAL
Ak Parti
5
Memet ASLAN
Ak Parti

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ ORGANLARI (2017-2018)

Meclis Organın Adı
Sıra
No
Seçilen Üyenin Adı, Soyadı
Seçildiği Tarih
Partisi
Meclis Başkan Vekilleri
1
Hasan GÖĞÜS (Meclis 1.Başkan V.)
15.04.2016
Ak Parti
2
Şahin ÖZER (Meclis 2.Başkan V.)
Ak Parti
Meclis Kâtipleri
1
Hilal ACI
15.04.2016
Ak Parti
2
Mehmet Reşat GÜZEL
Ak Parti
3
Meltem KAVUK (Yedek)
Ak Parti
4
Metin MANDAL (Yedek)
Ak Parti
Encümen Üyeleri
1
Hasan GÖĞÜS
12.04.2017
Ak Parti
2
Ramazan ÖZCAN
Ak Parti
3
Nurettin KARAASLAN 
Ak Parti
4
Mehmet KARAMAN
Ak Parti
5
Metin MANDAL
Ak Parti
İmar ve Bayındırlık
Komisyonu
1
Nevzat ASLAN
12.04.2017
Ak Parti
2
Ramazan ÖZCAN
Ak Parti
3
Meltem KAVUK
Ak Parti
4
Mehmet ÇINAR
Ak Parti
5
Şahin ÖZER
Ak Parti
Plan ve Bütçe Komisyonu
1
Şefik ŞENGÜN
12.04.2017
Ak Parti
2
Aziz GÖRGEÇ
Ak Parti
3
Mehmet Metin BÖLÜKBAŞI
Ak Parti
4
Rüstem ÇATI
Ak Parti
5
İrfan PİŞGİN
Ak Parti
6
Nebi YİĞİT
Ak Parti
7
Mehmet Reşat GÜZEL
Ak Parti
8
Hurşit KUŞCU
CHP
Çevre ve Sağlık Komisyonu
1
Mehmet BAYSAR
12.04.2017
Ak Parti
2
Fetahmet BAY
Ak Parti
3
Memet ASLAN
Ak Parti
4
Selim GÜLTEKİN
Ak Parti
5
Aziz GÖRGEÇ
Ak Parti
6
Erdal ÜSTÜN
CHP
7
Emin KILIÇASLAN
CHP
Eğitim,Kültür,Gençlik ve
Spor Komisyonu
1
Cumali DOĞAN
12.04.2017
Ak Parti
2
Murat DOĞAN
Ak Parti
3
Hakan ÇİFTÇİOĞLU
Ak Parti
4
Mehmet BAYSAR
Ak Parti
5
Kadir YOLDAŞ 
Ak Parti
6
Necmettin ÖZCAN
Ak Parti
7
Erdal ÜSTÜN
CHP
8
Emin KILIÇASLAN
CHP
9
Hüseyin AKKAYA
CHP
Ulaşım Komisyonu
1
Mehmet ÇINAR
12.04.2017
Ak Parti
2
İlhami MENGİ
Ak Parti
3
Sebahattin ATEŞ
Ak Parti
4
Mustafa GÜLHAŞ
Ak Parti
5
Hüseyin AKKAYA
CHP
6
Emin KILIÇASLAN
 
CHP
Hukuk İhtisas Komisyonu
1
Ramazan ACAR
12.04.2017
Ak Parti
2
Aziz GÖRGEÇ
Ak Parti
3
Hasan GÖĞÜS
Ak Parti
4
Şefik ŞENGÜN
Ak Parti
5
Mehmet Reşat GÜZEL
Ak Parti
6
Günnur TABEL
CHP
Denetim Komisyonu Üyeleri
1
Fetahmet BAY
10.01.2018
Ak Parti
2
İlhami MENGİ
Ak Parti
3
Nurettin KARAASLAN
Ak Parti
4
Metin MANDAL
Ak Parti
5
Memet ASLAN
Ak Parti