a
444 51 44
Çağrı Merkezi
Share
Çağrı Merkezi

444 51 44 /ÇAĞRI MERKEZİ

444 51 44 numaralı Malatya Belediyesi Çağrı Merkezi 7/24 saat uzman kadrosuyla, vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Çağrı Merkezimizi arayan vatandaşlarımızın her türlü sorusu anında cevaplanmakta, istek ve önerileri ilgili birimlere iletilmektedir. İlgili birimlerden gelen cevap doğrultusunda vatandaşlarımıza ister telefon, ister mail ya da fax ile geri bildirim yapılmaktadır. Çağrı Merkezimiz ile yapılan tüm görüşmeler güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. 

Malatya Belediyesi Çağrı Merkezi hizmetimiz, çağdaş belediyecilik anlayışımızın bir ürünü olup; vatandaşlarımızdan edindiğimiz memnuniyet değerlendirmeleri neticesinde hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırmaktayız.

KAMU KURUMLARINA KOLAY ERiŞiM

BİMER ve Bilgi Edinme uygulamaları ile kamu birimlerine internet üzerinden de erişim sağlanarak, vatandaşların doğru bilgiye ulaşımı kolaylaşıyor. Malatya halkı tarafından bu birimlere internet üzerinden 1477, Valilik İl Mahalli İdareler Müdürlüğü üzerinden dilekçe ile 298 olmak üzere toplam 1775 başvuru yapılmış olup, bunların 1709’u sonuçlandırılarak vatandaşa geri bildirimde bulunulmuştur.