a
444 51 44
Çağrı Merkezi
Share
MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KASIM AYI MECLİS TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Meclis Toplantısı’nın III. Birleşimi, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda, Belediye Başkan Vekili Vahap Erdem Başkanlığında yapıldı.

Toplantı öncesinde kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanvekili Vahap Erdem, “Kısa bir süre önce vefat eden hemşehrimiz yazar, kalem ve fikir erbabı Ahmet Kekeç’e Allah’tan rahmet ailesine, sevenlerine ve basın camiasına başsağlığı diliyorum. Ayrıca geçirdiği trafik kazası sonrasında hayatını kaybeden Doğanşehir Belediye Başkanımız Durali Zelyurt’un amcası oğlu, Yeşilyurt İlçe Başkan Yardımcısı Erdoğan Zelyurt’un kardeşi Erhan Zelyurt’a Allah’tan rahmet sevenlerine ve ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum” dedi.   

Yapılan konuşmanın ardından mazeret dilekçelerinin Meclis üyelerinin bilgilerine sunulmasının ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Gündem maddeleri arasında yer alan Doğanşehir İlçesi Sürgü Mahallesi için hazırlanan 1/1000 ölçekli revizyon uygulama imar planı oylanarak kabul edilirken diğer gündem maddesi ise bir sonraki toplantıya ertelendi. Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Toplantısının IV. Birleşiminin 19 Kasım 2020 Perşembe günü saat 14.00’de yapılmasına karar verildi.